PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97581}

Trio z Belleville

Les triplettes de Belleville
7,8 22 968
ocen
7,8 10 1 22968
7,9 15
ocen krytyków
Trio z Belleville
powrót do forum filmu Trio z Belleville

Co za klimat,co za humor,co za fabuła,postacie no i kreska-niesamowity...Ale nie bede na siłę mówić,ze film spodoba sie kazdemu(bo to dla cierpliwych znawców;-),lekko cynicznych obserwatorów rzeczywistości) ani że jest nosnikiem części Uniwersum czy Absolutu (a może i jest...??)...Jak dla mnie bomba,duże brawa...Czekam na ciąg dalszy twórców (oby nie na marne,proszę) i jeśli mogę zasugerować( bo nie wątpię,że przeczytaja moją opinię,hehe) to...może troszke zywszą,głębszą,może bardziej przemyślaną fabułę oplotłabym tym samym poczuciem humoru i tym (ach,chciałoby sie rzec:zajebistym,ale nie wypada)samym sposobem rysowania i karykaturzenia...
Ale...czy dostrzeglibysy te niuanse gdyby fabuła (bo nie treść,zaznaczam!) była bardziej absorbująca??

Iguhaaa

No to masz wielkie szczęście :) Chomet już stworzył film o ?troszeczkę żywszej, głębszej i bardziej przemyślanej fabule? a zarazem równie niesamowitym rysunku. To jego debiut ?Starsza pani i gołębie?. Gorąco polecam, bo mi się ?Trio...? bardzo podobało, ale ?Starsza pani...? jest o niebo wyraźniejszym przejawem talentu twórców... tylko dość dużym problemem jest dostanie tego filmu :/ Niemniej warto zadać sobie trud :)

Headea

Studiujesz w Poznaniu :) Hehe, no to stwórz temat na swoim blogu jeśli chcesz, żeby dostęp do "Starszej pani i gołębi" nie stanowił już większego problemu :)

ocenił(a) film na 9
Headea

kurde..nie umiem pisać blogów...a na debiut blogowy chyba nie mam siły.ale dzieki za cynka,bedę szukac na własna rękę..A jak nie dam rady,to...otworze ;-)pozdrawiam, a w razie czego zwróce się o pomoc..
Też z Poznania koleżanka?tey?;-)

użytkownik usunięty
Iguhaaa

Ano "tej" też "Poznańska Pyra" jestem ;) I tez na akademie chciałam kiedys mykać, ale zmieniłam front... z wykonania sztuki na jej krytykę :D Ostatnio się zastanawiałam, czy dobrze zrobiłam :/

zapomnialam sie zalogowac... zeby nie bylo watpliwosci, to bylam ja :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones