PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97581}

Trio z Belleville

Les triplettes de Belleville
7,8 22 957
ocen
7,8 10 1 22957
7,9 15
ocen krytyków
Trio z Belleville
powrót do forum filmu Trio z Belleville

jwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjwjw jwjwjwjwjwjwjwjw

ocenił(a) film na 9
5kl

Może dlatego, że usłyszała o francuskiej mafii, poszła do czegoś co było ich jakby siedzibą i śledziła wychodzącą stamtąd osobę. Tak więc, nie wiedziała, był to przypadek. Taka jest moja teoria, ma ktoś lepszą?

Covaleux

wiedzialem ze ktos w koncu odpowie na moj post bo w swieta film lecial w telewizji :D jestem szczesliwy

ocenił(a) film na 9
5kl

Cieszę się, że niosę ludziom szczęście ;) . Mam jednak nadzieję, żiż ktoś jeszcze powie coś na ten temat.

ocenił(a) film na 10
5kl

SPOILER!!

Podczas koncertu w klubie pies wyczuł zapach pana (kojarzący mu się z jedzeniem) bijący od mafiozów w klubie i narobił hałasu. Jednocześnie w gazecie wyczytała o tajemniczych grobach kolarzy (z dopiskiem "francuska mafia zaprzecza" i zdjęciem mafiozów z tego samego klubu), skojarzyła fakty, zaczaiła się pod siedzibą tejże mafii i poszła za pierwszym z brzegu niegroźnie wyglądającym człowiekiem wychodzącym z legowiska potw... tfu, mafii :P Zaryzykowała kradnąc mu portfel i trafiła w dziesiątkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones