PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97581}

Trio z Belleville

Les triplettes de Belleville
7,8 22 939
ocen
7,8 10 1 22939
7,9 15
ocen krytyków
Trio z Belleville
powrót do forum filmu Trio z Belleville

Kurcze sama nie wiem. Widzę tutaj tyle ochów i achów odnośnie animacji, treści i w ogóle,
że ten film jest świetny.

Za pierwszym razem byłam na tym w kinie kilka ładnych lat temu. Pamiętam jak dziś kino
Muranów. Niestety zapadł mi ten film w pamięć nie dlatego, że tak mi się podobał. Tylko
dlatego, że nie podobał mi się wcale.
Z biegiem lat podchodziłam do niego jeszcze może ze 3 razy myśląc, że wtedy jako
kilkunastolatka nie dojrzałam po prostu do niego. Jednak też nie o to chodzi.

"Trio z Belleville" jest zrobione w klimacie, którego ja nie czuję. Wszystko jest dla mnie
zimne, pozbawione emocji. Taka totalna karykatura otaczającego świata, wszystko
przerysowane. Ktoś z resztą to już chyba tu gdzieś napisał.

Nie wiem, mam strasznie mieszane uczucia, bo sam rysunek jest dobry, ale co do
całokształtu. Pierwszy film, który pozostawiam bez oceny.

maryska_wieczorek

Nie miej do siebie pretensji, to nie jest łatwy w odbiorze film i zdecydowanie nie dla każdego. Mnie za każdym razem na przemian przeraża i fascynuje i to, czy go polubisz czy nie, zależy wyłącznie od tego, z jakimi filmami animowanymi miałaś wcześniej do czynienia. Akurat do niego wracam często: polubiłem bohaterów, zaakceptowałem mocno surrealistyczne środowisko i pokochałem absurdalne poczucie humoru twórców. U mnie 10/10, bo to już leci 8 lat, jak oglądam "Trio z Belleville".

LooK_OuT

Pretensji to do siebie nie mam. Jednak cały czas zastanawiam się od której strony zabrać się do tego filmu, tak żeby móc go normalnie obejrzeć. Na obecną chwilę, co go próbuję obejrzeć to chcę żeby jak najszybciej się skończył.

Najgorsze jest to, że każdy film, który oglądałam wywierał na mnie wrażenie pozytywne albo negatywne, podobał mi się lub nie podobał, potrafiłam konkretnie określić co było za filmem a co przemawiało przeciwko niemu. A tutaj...tutaj nie mam pojęcia co jest nie tak. Też źle zatytułowałam poprzednią wypowiedź, bo on nie tak do końca mi się nie podobał. Po prostu nie wiem co mam myśleć patrząc na tą produkcję...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones