PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97581}

Trio z Belleville

Les triplettes de Belleville
7,8 22 957
ocen
7,8 10 1 22957
7,9 15
ocen krytyków
Trio z Belleville
powrót do forum filmu Trio z Belleville

5 ok

ocenił(a) film na 5

bardzo sugestywna kreska kontra kompletny brak akcji - jak dla mnie sama kreska i gagi z czasów niemej telewizji to za mało żeby film się podobał. Poprostu musiałem walczyć żeby nie usnąć...

użytkownik usunięty
narrandil

Dodam jeszcze, że film jest okropnie dołujący. Nie powinni go oglądać ludzie mający skłonności samobójcze :) Mi ten film zepsuł humor i nic więcej. Ładna animacja i fajna muzyczka na początku to jak dla mnie za mało. 5/10.

użytkownik usunięty

Ale po dłuższym namyśle stwierdzam, że jednak zasługuje na 7 :)

ocenił(a) film na 5

między 5 a 7 jest olbrzymia różnica :) ciekawe co pchnęło do zmiany oceny ?

użytkownik usunięty
narrandil

No w sumie całość filmu jest dobra, nie ma raczej nic niepotrzebnego a historia jest dobrze poprowadzona. Na plus można wymienić jeszcze jakość animacji, klimat, muzykę, niektóre gagi, pokazanie Ameryki i Francji w ujęciu satyrycznym, no i... animowanego Django Reinhardta, którego bardzo cenię za dorobek muzyczny ;)

ocenił(a) film na 5

wszystko co wymieniłeś faktycznie jest na plus - ale tak jak pisałem na wstępie myślę nadal. Wydaje mi się, że przyzwyczajony do produkcji USA miałem problemy z przetrwaniem w zaciekawieniu czegoś bardziej ambitnego

użytkownik usunięty
narrandil

Trzeba nabyć umiejętność 'przestawiania się' na coś innego, tak jak ja xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones